Kúpiť bandáže a ortézy – e-shop

Sprievodca výberom
bandáží a ortéz


Bandáže a ortézy  >  Bandáž na koleno

Bandáž na koleno

Bandáže a ortézy majú široké uplatnenie pri fixácii kĺbov a väzov. Zmierňujú bolesti po zraneniach, pomliaždení a urýchľujú regeneráciu organizmu.

Kým ortézy sú pevnejšie a vystužené, pružný materiál bandážou umožňuje väčšiu pohyblivosť. Medzi užívateľmi je najobľúbenejší magnetická bandáž na koleno z bambusu-uhlíkového vlákna s germániom (do 30 €). Táto pomôcka koleno počas športovania uvoľní a infračervené lúče, ktoré vyžaruje, v ňom zároveň rozprúdi krv. Že skutočne pomáha a je praktická, potvrdzujú ohlasy užívateľov:

"Môžem zase vykonávať športovej činnosti po operácii menisku na pravom kolene."

"Jednoduché upnutie, bandáž na kolene bezchybne drží. Má kvalitné a veľké suché zipsy."

Máte problémy s kolenom? Dostupné a efektívne riešenie predstavuje bandáž

Žiadaná je tiež univerzálna kolenná bandáž z neoprénu (do 6 €), ktorá sa po nasunutí cez nohu prispôsobí tvaru kolena. Zohnať sa dá v 5 veľkostiach podľa obvodu nohy cez koleno. S použitím tejto bandáže je bolesť po zranení, vykĺbenie alebo pomliaždenín hneď menšie a môžete sa vrátiť k aktivitám, ktoré by vás inak ohrozovali. Bandáž na koleno je aj výborná prevencia úrazov alebo zápalov. 

Zdieľajte článok

Zveřejněno: 15. 10. 2015


Odporúčame bandáže a ortézy


Ďalšie novinky

Veľký prehľad ortéz

Každý športovec ocení ortézy na spevnenie kĺbov a svalov - ako prevenciu úrazov aj pri rekonvalescencii. Dômyselne navrhnuté ortézy dnes kúpite doslova na všetko: na koleno, členok, zápästie, rameno či lakeť.

25. 7. 2016

Ako používať tejpovacie pásky

Priedušné elastické tejpovacie pásky, ktoré neprepúšťajú vodu, ochraňujú športovcov i bežných užívateľov pred každodenným preťažovaním  a stuhnutím svalov. Odstraňujú bolesť a sú aj prevenciou a liečbou úrazov.

18. 6. 2016

Bandáže na fitbox

Fitbox, zvaný tiež aerobic box, je populárne odvetvie fitness, ktoré sa obvykle prevádzkuje v telocvični. Je naň potrebný boxovací totem a tiež patričné ​​vybavenie športujúcich, napríklad bandáže na zápästie.

28. 5. 2016

Nové trendy v odbore Bandáže a ortézy

Spevnenie pri bolestiach kĺbov a svalov, pri rehabilitácii, po zranení, na podporu pohyblivosti, na prekrvenie tela a ako ochrana proti zraneniu – to je najčastejšie využitie bandáží a ortéz.

28. 4. 2016

všetky novinky