Kúpiť bandáže a ortézy – e-shop

Sprievodca výberom
bandáží a ortéz


Bandáže a ortézy  >  Magnetické lakťové bandáže

Magnetické lakťové bandáže

Pri športoch, pri ktorých hrozí pád na lakeť, k preventívnemu spevnenie, zmiernenie zápalovej bolesti či doliečenie poranení tohto kĺbu sú odborníkmi odporúčané lakťovej bandáže.

Trh pre tieto účely ponúka podporu lakťa TRION: Z s výnimočnými vlastnosťami, ktoré jej prepožičiavajú terapeutické magnety. Lakťová bandáž vďaka nim pôsobí ozdravne hlboko v tkanivách a svaloch, ktoré účinne regeneruje. Je medzinárodne certifikovaná, patentovo chránená a jej pravidelné používanie preukázateľne uľavuje od bolesti a zlepšuje pohyblivosť liečeného miesta.

Chráňte si lakte

Magnetická bandáž TRION: Z sa hodí pre všetky športové aktivity, ktoré nadmerne namáhajú lakeť, napríklad basketbal, golf a tenis, od ktorého pochádza názov pomerne rozšíreného ochorenia "tenisový lakeť". Uplatní sa však i pri bežnom nosení a rehabilitáciu.

A ako bonus rada skúsených ohľadom bolestí lakťových kĺbov pri posilňovaní, ktoré môžu stretnúť začiatočníkov. Spôsobujú je vraj slabé väzy, a v tomto prípade je dôležité nepreháňať to s váhami, sústrediť sa na techniku ​​a vykonávať len primeraný rozsah pohybu.

Zdieľajte článok

Zveřejněno: 28. 4. 2014


Odporúčame bandáže a ortézy


Ďalšie novinky

Ako používať tejpovacie pásky

Priedušné elastické tejpovacie pásky, ktoré neprepúšťajú vodu, ochraňujú športovcov i bežných užívateľov pred každodenným preťažovaním  a stuhnutím svalov. Odstraňujú bolesť a sú aj prevenciou a liečbou úrazov.

18. 6. 2016

Bandáže na fitbox

Fitbox, zvaný tiež aerobic box, je populárne odvetvie fitness, ktoré sa obvykle prevádzkuje v telocvični. Je naň potrebný boxovací totem a tiež patričné ​​vybavenie športujúcich, napríklad bandáže na zápästie.

28. 5. 2016

Nové trendy v odbore Bandáže a ortézy

Spevnenie pri bolestiach kĺbov a svalov, pri rehabilitácii, po zranení, na podporu pohyblivosti, na prekrvenie tela a ako ochrana proti zraneniu – to je najčastejšie využitie bandáží a ortéz.

28. 4. 2016

Novinka: bedrový pás s výhrevom

E-shop inSPORTline predstavuje novinku, bedrový pás s aktívnym elektronickým výhrevom bedrovej oblasti, ktorý je vhodný pre všetky športové aktivity aj bežné nosenie.

8. 2. 2016

všetky novinky