Kúpiť bandáže a ortézy – e-shop

Sprievodca výberom
bandáží a ortéz


Bandáže a ortézy  >  K vašim službám: Liečebné magnetické bandáže

K vašim službám: Liečebné magnetické bandáže

Magnety a bambusovo-uhlíkové vlákna v bandáži majú rad liečivých účinkov - podporujú krvný obeh, mierni tlak i bolesť ošetrovaných miest a posilňujú celkovú imunitu.

Vlákna bandáže vyžarujú infračervené lúče, ktoré udržujú telo v teple. Regulujú potenie, udržujú pokožku suchú a pôsobí tiež proti baktériám a plesniam. Účinok magnetov je popísaný tiež pri znižovaní artritických bolestí a zmiernenie prejavov menopauzy.

Magnetické bandáže sa vyrábajú v prevedení na členok, lakeť, koleno aj ako bedrový pás.

Pás je naviac obohatený germániom, ktoré pôsobí priaznivo na zranenia či ľahké ochorenia, proti bolestiam a príznakom osteoporózy. Podporuje tiež pohyblivosť a tvorbu hormónov, zvlášť endorfínu a serotonínu.

Všetky bandáže s magnetmi sú elastické, mäkké, pohodlné, s kvalitným suchým zipsom, nenáročné na údržbu. Predstavujú užitočnú novinku, ktorú môžete ľahko využiť pri športe aj bežných činnostiach.

Zdieľajte článok

Zveřejněno: 14. 3. 2014


Odporúčame bandáže a ortézy


Ďalšie novinky

Bandáže na fitbox

Fitbox, zvaný tiež aerobic box, je populárne odvetvie fitness, ktoré sa obvykle prevádzkuje v telocvični. Je naň potrebný boxovací totem a tiež patričné ​​vybavenie športujúcich, napríklad bandáže na zápästie.

28. 5. 2016

Nové trendy v odbore Bandáže a ortézy

Spevnenie pri bolestiach kĺbov a svalov, pri rehabilitácii, po zranení, na podporu pohyblivosti, na prekrvenie tela a ako ochrana proti zraneniu – to je najčastejšie využitie bandáží a ortéz.

28. 4. 2016

Novinka: bedrový pás s výhrevom

E-shop inSPORTline predstavuje novinku, bedrový pás s aktívnym elektronickým výhrevom bedrovej oblasti, ktorý je vhodný pre všetky športové aktivity aj bežné nosenie.

8. 2. 2016

Hit z e-shopu: Magnetický bambusový bedrový pás

Magnetický bambusový bedrový pás inSPORTline z bambuso-uhlíkového vlákna vyžaruje infračervené lúče, ktoré podporujú krvný obeh, a uvoľňuje tlak vyvíjaný na danú oblasť počas športovania.

14. 1. 2016

všetky novinky