Kúpiť bandáže a ortézy – e-shop

Sprievodca výberom
bandáží a ortéz


Bandáže a ortézy  >  K vašim službám: Liečebné magnetické bandáže

K vašim službám: Liečebné magnetické bandáže

Magnety a bambusovo-uhlíkové vlákna v bandáži majú rad liečivých účinkov - podporujú krvný obeh, mierni tlak i bolesť ošetrovaných miest a posilňujú celkovú imunitu.

Vlákna bandáže vyžarujú infračervené lúče, ktoré udržujú telo v teple. Regulujú potenie, udržujú pokožku suchú a pôsobí tiež proti baktériám a plesniam. Účinok magnetov je popísaný tiež pri znižovaní artritických bolestí a zmiernenie prejavov menopauzy.

Magnetické bandáže sa vyrábajú v prevedení na členok, lakeť, koleno aj ako bedrový pás.

Pás je naviac obohatený germániom, ktoré pôsobí priaznivo na zranenia či ľahké ochorenia, proti bolestiam a príznakom osteoporózy. Podporuje tiež pohyblivosť a tvorbu hormónov, zvlášť endorfínu a serotonínu.

Všetky bandáže s magnetmi sú elastické, mäkké, pohodlné, s kvalitným suchým zipsom, nenáročné na údržbu. Predstavujú užitočnú novinku, ktorú môžete ľahko využiť pri športe aj bežných činnostiach.

Zdieľajte článok

Zveřejněno: 14. 3. 2014


Odporúčame bandáže a ortézy


Ďalšie novinky

Ako vám môže pomôcť magnetická bandáž kolena

Bandáže a ortézy kolena spevňujú kĺby športovcov i bežných užívateľov. Používajú sa ako prevencia, po zranení, pri športe zaťažujúcom kolená či pri ochoreniach kĺbov. Významné miesto si medzi nimi vydobyli magnetické bandáže.

1. 8. 2016

Veľký prehľad ortéz

Každý športovec ocení ortézy na spevnenie kĺbov a svalov - ako prevenciu úrazov aj pri rekonvalescencii. Dômyselne navrhnuté ortézy dnes kúpite doslova na všetko: na koleno, členok, zápästie, rameno či lakeť.

25. 7. 2016

Ako používať tejpovacie pásky

Priedušné elastické tejpovacie pásky, ktoré neprepúšťajú vodu, ochraňujú športovcov i bežných užívateľov pred každodenným preťažovaním  a stuhnutím svalov. Odstraňujú bolesť a sú aj prevenciou a liečbou úrazov.

18. 6. 2016

Bandáže na fitbox

Fitbox, zvaný tiež aerobic box, je populárne odvetvie fitness, ktoré sa obvykle prevádzkuje v telocvični. Je naň potrebný boxovací totem a tiež patričné ​​vybavenie športujúcich, napríklad bandáže na zápästie.

28. 5. 2016

Nové trendy v odbore Bandáže a ortézy

Spevnenie pri bolestiach kĺbov a svalov, pri rehabilitácii, po zranení, na podporu pohyblivosti, na prekrvenie tela a ako ochrana proti zraneniu – to je najčastejšie využitie bandáží a ortéz.

28. 4. 2016

všetky novinky