Kúpiť bandáže a ortézy – e-shop

Sprievodca výberom
bandáží a ortéz


Bandáže a ortézy  >  Bedrový pás - na šport i bežné nosenie

Bedrový pás - na šport i bežné nosenie

Trápia vás bolesti bedrovej chrbtice, alebo im chcete predísť? Pomôže vám bedrový pás, ktorý pôsobí na chrbát pozitívne vďaka teplu a vlastnostiam materiálu, z ktorého je vyrobený.

Bedrový pás podporuje vzpriamené držanie tela, zahrieva obličky a uľavuje od bolesti v krížoch. Dokáže tiež uľaviť či zamedziť bolestiam z nadmernej námahy, zlého sedenia či nedostatku pohybu.

Bedrový pás je výhodné používať pri všetkých športových aktivitách, bežných činnostiach aj jazde na bicykli alebo motorke.

Bedrový pás Thuasne

Najmä bedrový pás z neoprénu výborne chráni pred prefúknutím a udržuje chrbát v suchu. Pás sa veľmi rýchlo zapína pomocou suchých zipsov. Jeho použitie veľmi prispieva k bezpečnej jazde na motocykli.

Ako hovorí jeden z užívateľov: „Dobre sedí a nestáča sa ani neposúva, pretože je dobre tvarovaný a má pevné protektory. Tie držia chrbát v polohe, ktorá mi vyhovuje.“
 

Zdieľajte článok

Zveřejněno: 22. 2. 2014


Odporúčame bandáže a ortézy


Ďalšie novinky

Bandáže na fitbox

Fitbox, zvaný tiež aerobic box, je populárne odvetvie fitness, ktoré sa obvykle prevádzkuje v telocvični. Je naň potrebný boxovací totem a tiež patričné ​​vybavenie športujúcich, napríklad bandáže na zápästie.

28. 5. 2016

Nové trendy v odbore Bandáže a ortézy

Spevnenie pri bolestiach kĺbov a svalov, pri rehabilitácii, po zranení, na podporu pohyblivosti, na prekrvenie tela a ako ochrana proti zraneniu – to je najčastejšie využitie bandáží a ortéz.

28. 4. 2016

Novinka: bedrový pás s výhrevom

E-shop inSPORTline predstavuje novinku, bedrový pás s aktívnym elektronickým výhrevom bedrovej oblasti, ktorý je vhodný pre všetky športové aktivity aj bežné nosenie.

8. 2. 2016

Hit z e-shopu: Magnetický bambusový bedrový pás

Magnetický bambusový bedrový pás inSPORTline z bambuso-uhlíkového vlákna vyžaruje infračervené lúče, ktoré podporujú krvný obeh, a uvoľňuje tlak vyvíjaný na danú oblasť počas športovania.

14. 1. 2016

všetky novinky