Kúpiť bandáže a ortézy – e-shop

Sprievodca výberom
bandáží a ortéz


Bandáže a ortézy  >  Bedrový pás - na šport i bežné nosenie

Bedrový pás - na šport i bežné nosenie

Trápia vás bolesti bedrovej chrbtice, alebo im chcete predísť? Pomôže vám bedrový pás, ktorý pôsobí na chrbát pozitívne vďaka teplu a vlastnostiam materiálu, z ktorého je vyrobený.

Bedrový pás podporuje vzpriamené držanie tela, zahrieva obličky a uľavuje od bolesti v krížoch. Dokáže tiež uľaviť či zamedziť bolestiam z nadmernej námahy, zlého sedenia či nedostatku pohybu.

Bedrový pás je výhodné používať pri všetkých športových aktivitách, bežných činnostiach aj jazde na bicykli alebo motorke.

Bedrový pás Thuasne

Najmä bedrový pás z neoprénu výborne chráni pred prefúknutím a udržuje chrbát v suchu. Pás sa veľmi rýchlo zapína pomocou suchých zipsov. Jeho použitie veľmi prispieva k bezpečnej jazde na motocykli.

Ako hovorí jeden z užívateľov: „Dobre sedí a nestáča sa ani neposúva, pretože je dobre tvarovaný a má pevné protektory. Tie držia chrbát v polohe, ktorá mi vyhovuje.“
 

Zdieľajte článok

Zveřejněno: 22. 2. 2014


Odporúčame bandáže a ortézy


Ďalšie novinky

Veľký prehľad ortéz

Každý športovec ocení ortézy na spevnenie kĺbov a svalov - ako prevenciu úrazov aj pri rekonvalescencii. Dômyselne navrhnuté ortézy dnes kúpite doslova na všetko: na koleno, členok, zápästie, rameno či lakeť.

25. 7. 2016

Ako používať tejpovacie pásky

Priedušné elastické tejpovacie pásky, ktoré neprepúšťajú vodu, ochraňujú športovcov i bežných užívateľov pred každodenným preťažovaním  a stuhnutím svalov. Odstraňujú bolesť a sú aj prevenciou a liečbou úrazov.

18. 6. 2016

Bandáže na fitbox

Fitbox, zvaný tiež aerobic box, je populárne odvetvie fitness, ktoré sa obvykle prevádzkuje v telocvični. Je naň potrebný boxovací totem a tiež patričné ​​vybavenie športujúcich, napríklad bandáže na zápästie.

28. 5. 2016

Nové trendy v odbore Bandáže a ortézy

Spevnenie pri bolestiach kĺbov a svalov, pri rehabilitácii, po zranení, na podporu pohyblivosti, na prekrvenie tela a ako ochrana proti zraneniu – to je najčastejšie využitie bandáží a ortéz.

28. 4. 2016

všetky novinky