Kúpiť bandáže a ortézy – e-shop

Sprievodca výberom
bandáží a ortéz


Bandáže a ortézy  >  Trápia vás bolesti zápästia pri športovaní?

Trápia vás bolesti zápästia pri športovaní?

Pomôže vám ortéza zápästia! Máme tipy na kvalitné ortézy.

Pri rade športov (tenis, stolný tenis, basketbal, ale aj posilňovanie a box) sú veľmi zaťažovaná zápästia. Prevenciou proti bolestiam, alebo súčasťou liečby sú ortézy (bandáže) zápästia.

Bandáž na zápästie

Na fotke je boxer s bambusovou bandážou zápästia.

Kedy a ako pomáha bandáž zápästia?

  • pomáha pri bolestiach spôsobených artritídou
  • chráni zápästie pred zranením
  • tlakom podporuje krvný obeh, zvyšuje prekrvenie pokožky a zrýchľuje regeneráciu zápästia

Špeciálnym typom je magnetická bandáž, ktorá obsahuje niekoľko kusov magnetov. Tie ešte viac zvyšujú pozitívne dopady bandáže na namáhané miesto.

Zdieľajte článokOdporúčame bandáže a ortézy


Ďalšie novinky

Ako vám pomôže ortéza na rameno?

S bolesťou ramena sa môžete stretnúť pri hraní volejbalu, tenisu, squashu aj pri ďalších športoch. Medzi najčastejšie problémy spojené s ramenom patrí vykĺbenie alebo zápal.

Ako vám môže pomôcť magnetická bandáž kolena

Bandáže a ortézy kolena spevňujú kĺby športovcov i bežných užívateľov. Používajú sa ako prevencia, po zranení, pri športe zaťažujúcom kolená či pri ochoreniach kĺbov. Významné miesto si medzi nimi vydobyli magnetické bandáže.

Veľký prehľad ortéz

Každý športovec ocení ortézy na spevnenie kĺbov a svalov - ako prevenciu úrazov aj pri rekonvalescencii. Dômyselne navrhnuté ortézy dnes kúpite doslova na všetko: na koleno, členok, zápästie, rameno či lakeť.

Ako používať tejpovacie pásky

Priedušné elastické tejpovacie pásky, ktoré neprepúšťajú vodu, ochraňujú športovcov i bežných užívateľov pred každodenným preťažovaním  a stuhnutím svalov. Odstraňujú bolesť a sú aj prevenciou a liečbou úrazov.

všetky novinky