Kúpiť bandáže a ortézy – e-shop

Sprievodca výberom
bandáží a ortéz


Bandáže a ortézy  >  Aké bandáže sa používajú na ruky?

Aké bandáže sa používajú na ruky?

Hľadáte kvalitné bandáže na ruky? Poradíme vám, ako vybrať ideálne práve pre vás.

Bandáže na ruky delíme do dvoch hlavných skupín.

  • bandáže zápästia
  • bandáže na lakťovej kĺby

Bandáže zápästia

Používame ich pri liečbe prejavov artritídy, alebo pre účinnejšie regeneráciu po športovom výkone. Vhodná je pre boxovanie, pre tenistov, basketbalistov ... Využíva sa tiež v prípade, že máte zlé držanie zápästia - v tom prípade hovoríme o fixáciu zápästia.

Bandáže na lakeť

Magnetická bambusová bandáž na zápästie U-care

Na obrázku je Magnetická bambusová bandáž na lakeť U-care, ktorá je vynikajúca k prekrveniu organizmu vďaka pôsobeniu magnetov. Navyše využíva priaznivý vplyv bambusobo-uhlíkových vlákien na regeneráciu organizmu.

Zdieľajte článok

Zveřejněno: 22. 5. 2013


Odporúčame bandáže a ortézy


Ďalšie novinky

Ako používať tejpovacie pásky

Priedušné elastické tejpovacie pásky, ktoré neprepúšťajú vodu, ochraňujú športovcov i bežných užívateľov pred každodenným preťažovaním  a stuhnutím svalov. Odstraňujú bolesť a sú aj prevenciou a liečbou úrazov.

18. 6. 2016

Bandáže na fitbox

Fitbox, zvaný tiež aerobic box, je populárne odvetvie fitness, ktoré sa obvykle prevádzkuje v telocvični. Je naň potrebný boxovací totem a tiež patričné ​​vybavenie športujúcich, napríklad bandáže na zápästie.

28. 5. 2016

Nové trendy v odbore Bandáže a ortézy

Spevnenie pri bolestiach kĺbov a svalov, pri rehabilitácii, po zranení, na podporu pohyblivosti, na prekrvenie tela a ako ochrana proti zraneniu – to je najčastejšie využitie bandáží a ortéz.

28. 4. 2016

Novinka: bedrový pás s výhrevom

E-shop inSPORTline predstavuje novinku, bedrový pás s aktívnym elektronickým výhrevom bedrovej oblasti, ktorý je vhodný pre všetky športové aktivity aj bežné nosenie.

8. 2. 2016

všetky novinky