Kúpiť bandáže a ortézy – e-shop

Sprievodca výberom
bandáží a ortéz


Bandáže a ortézy  >  Aké bandáže sa používajú na ruky?

Aké bandáže sa používajú na ruky?

Hľadáte kvalitné bandáže na ruky? Poradíme vám, ako vybrať ideálne práve pre vás.

Bandáže na ruky delíme do dvoch hlavných skupín.

  • bandáže zápästia
  • bandáže na lakťovej kĺby

Bandáže zápästia

Používame ich pri liečbe prejavov artritídy, alebo pre účinnejšie regeneráciu po športovom výkone. Vhodná je pre boxovanie, pre tenistov, basketbalistov ... Využíva sa tiež v prípade, že máte zlé držanie zápästia - v tom prípade hovoríme o fixáciu zápästia.

Bandáže na lakeť

Magnetická bambusová bandáž na zápästie U-care

Na obrázku je Magnetická bambusová bandáž na lakeť U-care, ktorá je vynikajúca k prekrveniu organizmu vďaka pôsobeniu magnetov. Navyše využíva priaznivý vplyv bambusobo-uhlíkových vlákien na regeneráciu organizmu.

Zdieľajte článokOdporúčame bandáže a ortézy


Ďalšie novinky

Ako vám pomôže ortéza na rameno?

S bolesťou ramena sa môžete stretnúť pri hraní volejbalu, tenisu, squashu aj pri ďalších športoch. Medzi najčastejšie problémy spojené s ramenom patrí vykĺbenie alebo zápal.

Ako vám môže pomôcť magnetická bandáž kolena

Bandáže a ortézy kolena spevňujú kĺby športovcov i bežných užívateľov. Používajú sa ako prevencia, po zranení, pri športe zaťažujúcom kolená či pri ochoreniach kĺbov. Významné miesto si medzi nimi vydobyli magnetické bandáže.

Veľký prehľad ortéz

Každý športovec ocení ortézy na spevnenie kĺbov a svalov - ako prevenciu úrazov aj pri rekonvalescencii. Dômyselne navrhnuté ortézy dnes kúpite doslova na všetko: na koleno, členok, zápästie, rameno či lakeť.

Ako používať tejpovacie pásky

Priedušné elastické tejpovacie pásky, ktoré neprepúšťajú vodu, ochraňujú športovcov i bežných užívateľov pred každodenným preťažovaním  a stuhnutím svalov. Odstraňujú bolesť a sú aj prevenciou a liečbou úrazov.

všetky novinky